XIII Konwent Jaskini Behemota!

, autor: Tarnum

Moi mili,

Długo wyczekiwany XIII Konwent w tym roku standardowo odbędzie się w magicznej i przyjaznej Byczynie Kluczborskiej, w terminie 15.08 - 21.08.

Rejestrację otwieramy w środę, 20.07. Potrwa ona do 07.08, z przyjmowaniem przelewów do 09.08 - osoby zainteresowane przyjechaniem po tym terminie będą musiały zapłacić gotówką na miejscu.

Aktualnie finalizujemy koszulki, projekt można oglądać na stronie konwentowej, na której zresztą znajdują się wszelkie inne informacje dotyczące konwentu, wraz z rejestracją.

Koszty udało nam się utrzymać standardowe, z małym podwyższeniem opłaty konwentowej (z 35zł do 40zł). Opłata konwentowa pokrywa rzeczy takie, jak ubezpieczenie od wypadków, prowiant na coroczne ognisko a także wszelkie podstawowe potrzeby higieniczne.

Plan konwentu finalizujemy, będzie dostępny wkrótce - możliwe, że będą niespodzianki!

Już za chwileczkę, już za momencik...

        
Kastylia
Chałwa! :)
Dagon
:D:D:D:D:D
Vandergahast
Chwała!
Architectus
*szczerzy się radośnie*
Morgraf
Chwała!
Laxx
Jeeee.
Thanathos
Yay!
Ingham
Jak zarejestrować się na samą opłatę konwentową, bez pobytu?
Eraveng
Mam 4 pytania odnośnie konwentu.
1.W newsie pisze że konwent jest od 15 do 21 sierpnia a w zakładce "Opłaty" pisze że konwent właściwy trwa 3 dni więc ile dni trwa konwent?
2.Jeżeli mam 15 lat to regulamin musi podpisać rodzic ale czy rodzic musi tam przebywać czy może tylko przywieżć i odebrać?
3. Czy dobrze rozumiem że koszt noclegu mnoży się przez ilość osób noclegujących razem z opiekunami/ rodzicami?
4.Czy jeżeli jadę z kolegą i wiezie jego ojciec to czy może on podpisać regulamin czy mam dostarczyć pisemną zgodę swojego rodzica?
Hellburn
1. Konwent właściwy trwa trzy dni - wtedy dzieją się wszystkie zaplanowane atrakcje (konkursy, turnieje itp.), w tym wypadku 19-21 sierpnia.

Przedkonwencie, to cztery dni poprzedzające konwent właściwy - czyli 15-18 sierpnia. Razem tydzień - 7 dni. Ale jeżeli istnieje chęć, można zostać nawet do 22.

3. Koszt noclegu to 25zł/noc/osoba. Czyli 1 noc dla dwóch osób to 50zł. + opłaty konwentowe oczywiście.

Co do punktu 2 i 4 to wolę by wypowiedział się organizator.
Tarnum
Witaj Eraveng,

Niestety rodzic / opiekun prawny będzie musiał przebywać z tobą na Konwencie. Dozwolone jest nominowanie opiekuna spośród uczestników Konwentu, ale jedynie dla osób powyżej 16 roku życia.
Osoby poniżej 16 roku życia muszą przebywać na Konwencie w towarzystwie opiekuna prawnego, w tym wypadku żadne karteczki / podpisy / zgody nie wchodzą w grę.

Pozdrawiam,
Tarnum
KOK
Eraveng
Ok, dzięki
Możliwość komentowania została zablokowana w związku z minięciem 30 dni od daty opublikowania nowiny.