Konwentowe sztuki online!

, autor: MiB

Od oficjalnego rozpoczęcia 7. Konwentu Miłośników Heroes of Might and Magic i Fantasy dzieli nas zaledwie 15 dni. Aby dodatkowo umilić oczekiwanie na wyjazd na jaskiniowym kanale YouTube opublikowane zostały sztuki z lat poprzednich. I tak wszyscy, którzy nie mieli jeszcze okazji zapoznać się z fenomenem przedstawień naszej Trupy Teatralnej może nadrobić zaległości oglądając ich występy z lat: 2005, 2006, 2007 i 2008 (niestety pierwsza sztuka z roku 2004 nie zachowała się). Zapraszam do oglądania i dzielenia się wrażeniami, a już za 2 tygodnie będzie nam dane ponownie śmiać się do rozpuku we wspólnym gronie na kolejnym przedstawieniu konwentowym!

Faramir
Co do tegorocznej sztuki, chciałem tylko zwrócić uwagę, że moja kamera która nagrane były trzy pierwsze przedstawienie nadal od jakichś trzech lat nie działa ;) Więc warto żeby pomyśleć na czym nagrać sztukę w tym roku, nie pamiętam, na czyim sprzęcie nagrywaliśmy dwa lata temu?
Hubertus
Z tego co pamiętam to na kamerze cyfrowej Ingiego, może weźmie ją też w tym roku?
Sztuka z 2004 roku nie była w ogóle nagrywana, wtedy nikt nie sądził że to będzie coroczny hit, są tylko zdjęcia i być może scenariusz.
Kameliasz
- Stój!
- No, przecież stoję...
- Ale dopiero co szedłeś!
- Wcale nie.
- Przecież widziałem na własne oczy!!!
- Jak, jestes liszem i nie masz oczu...

Padłem :)
Ingham
Ingham lubi to! Autograf cyfrowy rozdam.
Możliwość komentowania została zablokowana w związku z minięciem 30 dni od daty opublikowania nowiny.