Cisza przed Burzą

, autor: Mistrz Islington

Mistrz przez cały dzień siedział w swoim laboratorium. Nikomu nie wolno było mu przeszkadzać, toteż wszyscy służący na palcach chodzili po rezydencji, by nie prowokować swojego pana (wszak zawsze gdy nadchodziły dni eksperymentów był trochę nerwowy). Jeden ze sług nasłuchiwał odgłosów dochodzących z piwnicy.
- Jeszcze troszkę żabiego skrzeku, teraz podgrzejemy – Islington mruczał pod nosem kolejne kroki potrzebne do stworzenia zaklęcia. Nagle jednak nastała kompletna cisza, nie słychać było ani Mistrza, ani specyficznego bulgotania, nawet pisku myszy. Sługa nachylił się, by zajrzeć przez dziurkę od klucza, lecz zanim zdążył to zrobić rozległ się ogromny huk. Lekko ogłuszony otworzył drzwi i zobaczył ogromne pobojowisko. Czarne ściany były jeszcze bardziej czarne, wszystkie garnki wywrócone do góry nogami, po podłodze płynęły różnobarwne ciecze. Na środku laboratorium siedział czarodziej, cały osmalony dogaszał właśnie swą szatę. Rozejrzał się dookoła i zaczął się śmiać.
- To musi być to nowe zaklęcie rozweselające – pomyślał sługa – chyba się udało

KOK 6 z radością ogłasza postępy związane z organizacją tegorocznego Konwentu.
Zarezerwowane zostały noclegi w Internacie w Polanowicach, załatwiona została sala informatyczna, w której odbywać się będzie turniej Konwentowy, poruszone zostały sprawy związane z innymi atrakcjami. Jak co roku spotkaliśmy się z ogromnym wsparciem Miasta Byczyna
i zostaniemy przyjęci z otwartymi ramionami.
Oficjalny termin Konwentu pozostaje bez zmian – czyli 14-16 sierpnia 2009
Oczywiście będzie możliwość pojawienia się wcześniej na przedkonwenciu.
Na miejsce rozwiązanych spraw pojawiają się pewne problemy i pytania, które na bieżąco monitorujemy.
Z pewnych rzeczy w tym roku postanowiliśmy zrezygnować, by zwiększyć jakość innych atrakcji.
Chodzi przede wszystkim o brak biesiady w Grodzie rycerskim, który chcemy zastąpić mniejszym eventem. Trwają zagorzałe dyskusje związane z formą Turnieju Zagadek.
Zastanawiamy się nad pewnymi zmianami w regulaminie, jednak wielkich rewolucji nie będzie.
W najbliższym czasie delegacja KOK 6 wybierze się do Byczyny na spotkanie z przedstawicielami miasta. Nie wszystkie sprawy ujrzą światło dzienne, nie chcemy jednak niczego zachowywać w tajemnicy, dlatego wszelkie pytania i pomysły można kierować na forum, lub PW.
Powstaje lista drobnych rzeczy, których zawsze brakuje – tak by już w trakcie samego konwentu zredukować do minimum liczbę problemów.

Z Konwentowym Pozdrowieniem

Vandergahast
Jupi :]
Nebirios
A kiedy będzie przedkonwencie?
Możliwość komentowania została zablokowana w związku z minięciem 30 dni od daty opublikowania nowiny.