Konwent 2023 odbędzie się od 7 do 13 sierpnia w Rogowie

2010-08

Przyjazd na Konwent

, autor: Mistrz Islington

Gorąca prośba do uczestników zmierzających na Konwent. Proszę o wpisywanie dokładnego terminu przyjazdu w odpowiednim temacie.
Wiemy, że deklarowaliście już termin w trakcie rejestracji, jednak proszę pamiętać o szczegółach i o tym aby informacje nie przedostawały się pokątną drogą przez siatkę znajomych tylko prosto do organizatorów. To wszystko ułatwi nam pracę na samym Konwencie

Dowody wpłaty

, autor: Żywiołak Piwa Vandergahast

Osoby, które wysłały opłatę za noclegi przelewem na konto po terminie, to jest w piątek i później, powinny wziąć ze sobą na konwent dowody wpłaty. Pozwoli nam to uniknąć dodatkowego zamieszania.

Rejestracja na konwent została zakończona. Osoby które nie zdążyły się zarejestrować mogą zrobić to i zapłacić na miejscu po przyjeździe, jednak nie zostaną objęte ubezpieczeniem i muszą się liczyć z brakiem miejsc noclegowych, do których pierwszeństwo mają zarejestrowani. W związku z tym radzimy zaopatrzyć się w karimatę i śpiwór.

Program Konwentu

, autor: Żywiołak Piwa Vandergahast

Dziwne, bulgoczące dźwięki, przerywane okazyjnie głuchym stukotem, ściągnęły mieszkańców imperium przed bramę Tomeheb, gdzie Żywiołak Piwa nieporadnie trzymając wyślizgujący mu się co i rusz z piwnej ręki młotek, w pocie czoła (ale za to jęczmiennym i z goryczką), usiłował przybić do wrót miasta ogłoszenie o następującej treści:

Program VII KONWENTU Jaskini Behemota

Przedkonwencie 9.08 - 12.08 20010 r.

Piątek

* 9:00 - 15:00 Turniej Heroes of Might and Magic III (Szkoła Podstawowa w Polanowicach)

* Turniej Heroes of Might and Magic V

* 20:00 Sztuka Konwentowa (Internat w Polanowicach)

* 21:30 Ognisko (Internat w Polanowicach)

Nowa Arena Konwentowa

, autor: Żywiołak Piwa Vandergahast

Oto nowa wersja, poprawionej przez Wojrada, arenki konwentowej

Zmiany na niej będą już tylko kosmetyczne - zmiana Riona na Inghama i dodanie tabliczek z informacjami. Natomiast różnice w porównaniu do poprzedniej wersji (2.0) są spore. Wypadły wszystkie kulki do czarów, za wyjątkiem tej od magii wody. Są teraz 4 bohaterowie do wyboru na starcie i każda frakcja ma po 3 magów. Zniknęła Tamika i specjalista od żywiołaków ziemi w Confluxie.

Aby nie losowały się arty do nekromacji, z tej paczki plików do katalogu Data w folderze z heroesami należy wrzucić plik ArTraits.

Jeszcze tylko tydzień do rozpoczęcia nieoficjalnej części konwentu, czasu na zapoznanie się z mapką nie ma więc dużo. Zatem, do roboty :]