Konwent 2023 odbędzie się od 7 do 13 sierpnia w Rogowie

2010-07

Konwentowe sztuki online!

, autor: MiB

Od oficjalnego rozpoczęcia 7. Konwentu Miłośników Heroes of Might and Magic i Fantasy dzieli nas zaledwie 15 dni. Aby dodatkowo umilić oczekiwanie na wyjazd na jaskiniowym kanale YouTube opublikowane zostały sztuki z lat poprzednich. I tak wszyscy, którzy nie mieli jeszcze okazji zapoznać się z fenomenem przedstawień naszej Trupy Teatralnej może nadrobić zaległości oglądając ich występy z lat: 2005, 2006, 2007 i 2008 (niestety pierwsza sztuka z roku 2004 nie zachowała się). Zapraszam do oglądania i dzielenia się wrażeniami, a już za 2 tygodnie będzie nam dane ponownie śmiać się do rozpuku we wspólnym gronie na kolejnym przedstawieniu konwentowym!

Przedłużenie terminu na zamawianie koszulek

, autor: Żywiołak Piwa Vandergahast

Ciągle można zamawiać koszulki. Ostateczny termin na złożenie zamówienia upływa 30 lipca, to jest w piątek.

Odnośnie kwestii ubezpieczenia od następstw niebezpiecznych wypadków na konwencie wypada nadmienić, że ubezpieczeni zostaną tylko ci, którzy się wcześniej zarejestrują. Związane jest to z koniecznością zebrania danych i przekazania ich ubezpieczycielowi.

Konwent - zmiany, zmiany, zmiany

, autor: Żywiołak Piwa Vandergahast

Zaprezentowany już projekt koszulki wzbogacił się o logo Jaskinii i napis Jaskinia Behemota, które wraz z nickiem będą umieszczone z tyłu, a wyglądać będą jak logo i napis z przodu zeszłorocznej koszulki.

Pojawił się też formularz umożliwiający zamówienie koszulki. Zamówienie i wpłata na konto muszą być dokonane do 25 lipca włącznie, to jest do niedzieli. Koszt koszulki to 32 zł. Istnieje możliwość zamówienia koszulki i jej wysyłki, bez konieczności odbierania jej osobiście na konwencie.

Zmieniło się również konto na które należy opłacać należności za noclegi, koszulki i opłatę konwentową, nowy numer konta i dane potrzebne do przelewu tutaj.

Czas na Konwent!

, autor: Mistrz Islington

Młody Mistrz siedział w swoim gabinecie i studiował księgi. Od dłuższego czasu miał przeczucie, że było coś o czym powinien pamiętać. Żeby więc je zdławić zaczytywał się w opasłych tomach.
Właśnie kończył zakładać najciekawsze fragmenty "Przebudźmy się", ale zasnął (pewnie dlatego że nie doczytał do końca).
Drzwi nie otworzyły się nagle, bo sługa raczył tym razem zapukać przed wejściem. Wprowadził zapłakaną elfkę.
- Mistrzu!
- Co się stało? - Islington poderwał się z krzesła
- Ko... Ko - próbowała coś powiedzieć przez łzy
- Konwent? - Islington w tym momencie przypomniał sobie o czym miał pamiętać
- Korniszony - odpowiedziała Elfka - Korniszony mi zwiędły!
Mistrz czym prędzej wybiegł z gabinetu zostawiając elfkę ze swym sługą, wszak w swoim curriculum vitae napisał, że jest ekspertem w sprawach korniszonów (z tego też powodu został przyjęty)

VII Konwent Jaskini Behemota już wkrótce!
13-15 Sierpnia osoby z całej Polski będą mogły zmierzyć się w Turnieju Konwentowym oraz innych konkursach, podyskutować na fantastyczne tematy, czy po prostu cieszyć się niesamowitą Konwentową Atmosferą.