Konwent 2023 odbędzie się od 7 do 13 sierpnia w Rogowie

2007-06

Nowe wiadomości o Konwencie

, autor: Skryba Morgraf

Wczoraj w późnych godzinach wieczornych odbyło się czwarte spotkanie Komitetu Organizacyjnego Konwentu Jaskini Behemota. Oto krótkie sprawozdanie z podjętych ustaleń.

Sprawa noclegu dla konwentowiczów znajduje się w fazie dogrywania szczegółów, czyli ceny i czasu trwania. Jak tylko konkrety zostaną ustalone z odpowiednimi władzami podamy szczegółowe informacje. Podobnie w trakcie ustalania jest kwestia gadżetów konwentowych (koszulek itp.), szczegóły wkrótce. Ustalani są organizatorzy poszczególnych przedsięwzięć szczegółowych, będziemy kontaktować się z nimi drogą mailową. Mamy osoby chętne do pomocy przy realizacji niektórych zadań, ale wciąż szukamy chętnych, szczegóły w tym temacie.

W związku z pojawieniem się poważnej możliwości zorganizowania koszulek konwentowych chcielibyśmy się dowiedzieć jak wiele osób zainteresowanych było by zakupieniem takowych koszulek(cena obecnie nie jest ustalona, dlatego jakiekolwiek deklaracje będziemy traktować jako wstępny, z możliwością wycofania się a nich w późniejszym terminie). Osoby zainteresowane prosimy o wypowiedź w temacie o gadżetach.

Wciąż oczekujemy na pomysły atrakcji konwentowych i inicjatywy zorganizowania ich. Do konwentu zostało jeszcze wiele czasu, plan jest nadal planem ramowym, który może się zmienić. Jeżeli więc macie ciekawy pomysł nie wahajcie się napisać o nim w tym temacie.

Miło nam poinformować, że kwestia wystawy prac plastycznych została zakończona pozytywnie i jej zaistnienie na Konwencie jest pewne. Zachęcamy artystki i artystów do zgłaszania chęci wystawienia ich prac.

Jeżeli ktoś z gości zainteresowany jest wzięciem udziału w Konwencie, a nie ma możliwości wypowiadania się na stosownym forum, przypominamy o możliwości kontaktu mailowego z organizatorami: Codhringherem, Islingtonem, Morgrafem, Vanderghastem.

Na zakończenie chcielibyśmy podziękować wszystkim za odzew w tematach związanych z konwentem, za wyrażenie chęci pomocy. Zachęcamy jednocześnie kolejne osoby do oferowania swej pomocy w kwestiach które wciąż czekają na organizatorów.